PL / EN / RU / CN

​Misja

Sukces FASING-u był i jest możliwy dzięki profesjonalizmowi pracowników oraz głębokiej wierze o potrzebie permanentnego inwestowania
w park maszynowy jak
i w zasoby pracownicze.

 
  • Naszym celem jest tworzenie produktów i świadczenie usług zgodnie z najwyższymi światowymi standardami, a także utrzymanie dominującej pozycji sprzedaży w kraju i znaczącej na rynkach zagranicznych.
     
  • Chcemy, by FASING był synonimem nowoczesnej produkcji i pełnego zadowolenia klientów
     
  • Równocześnie pragniemy, by każdy pracownik w pełni utożsamiał się z firmą i jej celami, by nazwa FASING oznaczała miejsce realizacji zawodowych, a w konsekwencji życiowych celów.
     
  • Nadrzędną misją FASING-u jest firma przyjazna otoczeniu i środowisku naturalnemu, dająca pełną satysfakcję tym, którzy w niej pracują i wokół niej żyją.

 

Przesłanie Prezesa

Dziękuję za życzliwe zainteresowanie się firmą G.K. FASING S.A.

G.K. FASING S.A., będącą od roku 2000 spółką giełdową, jest największą firmą w Europie Środkowej a jedną z największych na świecie produkujących łańcuchy dla przemysłu górniczego, rybołówstwa, energetyki, przemysłów cukrowniczego, cementowego i drzewnego. Działamy na rynku światowym i sprzedajemy do ponad 2000 klientów.

FASING posiada ponad 100-letnią tradycję, z której czerpie doświadczenie w technologii oraz umiejętności i fachowość pracowników. Firma, po przemianach prywatyzacyjnych oraz po wdrożeniu Systemów Zarządzania Jakością i Środowiskiem rozwija się bardzo szybko w tempie średnio 30% przyrostu produkcji w stosunku rocznym.

Sukces FASING-u był i jest możliwy dzięki profesjonalizmowi pracowników oraz głębokiej wierze o potrzebie permanentnego inwestowania w park maszynowy jak i w zasoby pracownicze. Jestem przekonany, że przyjęte programy działań związane z naszą strategią i solidnymi podstawami finansowymi dadzą pożądany rezultat oraz zapewnią firmie długoterminową prosperitę.

Dziękuję wszystkim związanym z firmą zarówno kapitałowo jak i emocjonalnie za ich wkład pracy i ciągłe poparcie.

 

PREZES ZARZĄDU
DYREKTOR NACZELNY
Zdzisław Bik